Renk seçin:


0 (216) 592 50 57

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

CEPHE DİZAYN

esenyurt matbaa hakkımızda 300x75 - HakkımızdaAlüminyum ve Cam sektöründeki markalaşma ve ticari itibarını yüceltme konusundaki başarısıyla adından sıkça söz ettirerek, bugünlere gelmiş ve aydınlık bir geleceği vizyon edinmenin gururuyla, güçlükler karşısında yılmadan faaliyetlerine devam etmiştir.

CEPHE DİZAYN olarak 1996 yılında İstanbul da kurulan ve her geçen gün oluşturduğu müşteri memnuniyetinden aldığı güçle büyüyen firmamız güvenilir, genç ve dinamik kadrosuyla mekanlarınız için özgün tasarımlar sunarak Giydirme Cephe sistemlerinde başka bir boyut kazandırıyoruz.

Geçmişten bu yana süregelen ve gelişmekte olan portföyümüz ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz “kalite” , çalışmalarımızın ciddiyeti ve öneminin en güçlü kanıtıdır. Siz değerli müşterilerimizden aldığımız enerji ve ilhamın bizleri ileriye yönelik müspet hedeflerimize ulaştıracağına dair hiçbir şüphemiz yoktur.

Geçen bu süreç zarfında , alüminyum doğrama, ve cephe sistemlerinde iş kollarında bir çok müşterimizin memnuniyetinin verdiği güçle, hızla değişen teknolojiye ayak uydurma gereği hissedildi. 2000 yılında, siz değerli müşterilerimizin istekleri ,bizi daha büyük projelere iterek “Alüminyum – dış cephe sistemlerinde “ ve türevleri alanında da hizmet vermeye başladık. Halen bu kulvarda; Alüminyum cephe, Kompozit levha, Silikon cephe , otomatik panjur, gibi bir çok ürün yelpazesinde sizlere hizmet için buradayız.

Amacımız; deneyimli teknik kadromuz ile, kaliteli ve zamanında iş teslimi, karşılıklı güven ,saygı ile nice projelerinize beraber imza atmaya devam etmektir.

Cephe Dizayn Saygılarımızla